Size Özel Hizmetlerimiz

TANITA BC-418

Profesyonel vücut ölçüm cihazı ile vücuttaki çeşitli oranları tespit edip, gruplara özel antrenman programları uygulamaktayız.
Kursumuza yeni kayıt olmuş bir öğrencimiz ilk olarak TANITA BC-418 profesyonel ölçüm cihazı ile boy, kilo, yaş bilgilerini aldıktan sonra vücuttaki yağ oranı, sıvı oranı, kas oranı, bacak kas kuvvetleri, kol kas kuvvetleri ve bacak kuvvet oranlarını tespit ediyoruz.
Öğrencimizin bu oranları tespit edildikten sonra kendisine uygun antrenman grubuna alıyor, ölçüm sonuçlarının ortalamalarına göre gruplar belirlenip üniversitelerin sınav sistem ve tarihlerindeki farklılıkları da göz önüne alarak öğrencilerimize en uygun antrenman programlarını hazırlıyoruz.

FOTOSEL KRONOMETRE

Hemen hemen tüm özel yetenek sınavlarında fotosel kronometre kronometre kullanılmaktadır.
Öğrencilerimizin sınav heyecanını birebir yaşamaları için sınav tarihleri yaklaştıkça el kronometresi yerine birebir parkurlar kurulup fotosel kronometre ile elektronik olarak yaptığı dereceyi görmesini sağlamaktayız.

MASA TENİSİ ROBOTU

Branş sınavı uygulamakta olan Marmara üniversitesinin masa tenisi sınavına girecek olan öğrencilerimiz için sınavda kullanılan robotun bir benzerini kullanmaktayız.

  • Spor Akademilerine Hazırlık Kursu
  • Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM)
  • Polis Meslek Yüksek Okulu Hazırlık Kursu (PMYO)
  • Polis Özel Harekat Hazırlık Kursu (PÖH)