Kurucudan

kurucuSevgili Öğrenciler ve Değerli Veliler

Bilginin en büyük değer, en büyük güç olduğu bir çağ…

Günümüzde hayatın her aşamasında, sürekli ve hızlı değişimler oluyor. Sadece bu hızlı değişime uyum sağlayanlar.Öğrenmekten ve çalışmaktan hiç vazgeçmeyenler, başarılı olabilmektedirler. Ülkemizde son yıllarda, spor bilgi ve becerilerini temel alan üniversitelerin sayısı hızla artmış, içerdikleri eğitim neticesinde bu okullara olan rağbetteki artışa da bağlı olarak, özel yetenek sınavlarının zorluk derecesi her geçen yıl artmıştır.

Rehberlik alanında, spor akademileri hakkındaki bilinen sınırlı ve güncel bilgi eksikliğinden dolayı, hangi liseden yada bölümden mezun olmuş olursa olsun, YGS’ den 185 ve üzeri puan alan öğrencilerimizin çoğu ya açıkta kalmakta ya da istemediği bölümlere gitmek zorunda kalmaktadırlar.

Yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeler sonucu elde ettiğimiz verilerde şu sonuca vardık;

Sporcu olmayabilir, hiç spor yapmamış olabilirsiniz fakat doğru bir danışmanlıkla 4 yıllık Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okullarını kazanabilirsiniz. Fakat doğru bir danışmanlık hizmeti almadığınız takdirde özel yetenek sınavlarında başarılı olamayabilirsiniz. Çünkü özel yetenek sınavları ciddi bir ön çalışma ve hazırlık gerektiren duruma gelmiştir.

Gireceğiniz özel yetenek sınavlarına hazırlanmak için en doğru adımları atmalısınız. Yıllardır elde ettiğimiz bilgi birikimini bu yılda siz değerli öğrenci ve velilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süreçte bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürü borç biliyoruz.

Sprint Spor Akademilerine Hazırlık Organizasyonu olarak en güncel bilgiyi ve en kaliteli hizmeti her yıl sizlerle buluşturmayı temenni eder, bu önemli maratonda özel yetenek sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilere sağlık ve başarı dolu bir yıl dileriz.

 

Mustafa Erol

Sprint Spor Akademisi Kurucusu