Eğitmenlerimiz


Mustafa EROL
mustafa-erolDoç.Dr. Mustafa EROL 1960 Kırşehir/Çiçekdağı doğumlu. 1980 Yozgat/Yerköy Lisesi Mezunu 1993 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Daha sonra ise Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. National Sports Academy Sofya Uluslararası Milli Spor Akademisi’nde (NSA) FUT-SAL üzerine 2012 yılında Doktorasını tamamladı. 2017 yılında Yüksek Öğretim Kurulundan (YÖK) ten Doçentlik Unvanını aldı. Uluslararası dergilerde 22 adet yayınlanmış makalesi bulunmaktadır. Türkiye’de hem ilk Beden Eğitimi ve Spor Bölümlerine hazırlık kursunu kurdu hem de Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Bölümlerine yönelik ilk hazırlık kitabını yazdı, 29 yıldır da Beden Eğitimi ve Spor Bölümlerinin Özel Yetenek Sınavlarına öğrenci hazırlamaktayız. Halen Boğaziçi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Evli bir kız birde erkek evlat babasıdır.

Alper Hoca

alper-koksoy1981 İstanbul doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü ‘nden 2004 yılında mezun oldu. 2004 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Beden Eğitimi Öğretmenliği yapmaktadır. 9 yıldır kursumuzda koordinasyon antrenörlüğü yapmaktadır.

Gürkan Hoca

gurkan-can1985 İstanbul doğumlu. Beşiktaş jimnastik kulübü ve İstanbul Teknik Üniversitesinde basketbol oynadı. 2010 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi beden eğitimi bölümününden derece ile mezun oldu. Halen özel bir okulda beden eğitimi öğretmenliği ve özel bir kuruluşta basketbol ve fitness antrenörlüğü yapmaktadır. 5 yıldır kursumuzda basketbol branşında antrenör olarak görev yapmaktadır.


Metin Hoca

metin-sanik1984 Kastamonu doğumlu. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Antrenörlük bölümünden mezun oldu. Muradiye Spor Kulübünde aktif futbol hayatına devam etmekte ve 6 yıldır kursumuzda futbol branşında antrenörlük yapmaktadır. Eğitim hayatına Marmara Üniversitesi nde yüksek lisans yaparak devam etmektedir.

Ercan Hoca

ercan-findik1983 İstanbul doğumlu. 2010 yılında Abam izzet Baysal Üniversitesi antrenörlük eğitimi ve beden eğitimi öğretmenliği bölümünden (Çift Anadal ) okul 1 .si olarak mezun oldu. Şu anda özel bir şirkette yüzme antrenörlüğü ve fıtness eğitmenliği yapmaktadır. 4 yıldır kursumuzda koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Seçkin Hoca

seckin-dogan1973 Adapazarı doğumlu. 1997 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulundan mezun oldu. Atletizm branşında 800-1500m dalında İstanbul Tekel Spor, Fenerbahçe Spor Kulübü ve milli takımda yarışmıştır. 14 yıldır Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Beden Eğitimi Öğretmenliği ve aynı zamanda atletizm antrenörlüğü yapmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlemiş olduğu okullar arası müsabakalarda sporcularının İstanbul ve Türkiye Şampiyonlukları bulunmaktadır. 3 yıldır kursumuzda atletizm branşında antrenör olarak görev yapmaktadır.


Cem Hoca

cem-timucin1986 İstanbul doğumlu. 2010 yılında Kocaeli Üniversitesi Rekreasyon bölümünden mezun oldu. 5 yıldır kursumuzda koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Mustafa Adem Hoca

mustafa-adem-solak1982 İstanbul doğumlu. Beşiktaş, Sarıyer, Mecidiyeköy Futbol Takımlarının alt yapılarında oynadı. 2006 yılında Aban t İzzet Baysal Üniversitesi Antrenörlük bölümünden mezun oldu. Şuanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. bünyesinde koordinatörlük ve Sütlüce Spor Kulübünde antrenör olarak çalışmaktadır. 9 yıldır kursumuzda futbol branşında antrenörlük yapmaktadır.

İbrahim Hoca

ibrahim-kurt1989 İstanbul doğumlu. 2009 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi antrenörlük bölümünü kazandı. 2 yıldır kursumuzda stajyer futbol antrenörü olarak görev yapmaktadır.


Onur Hoca

onur-kerpitci1986 İstanbul doğumlu. 2008 yılında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Beşiktaş spor kliıbü alt yapıda futbol antrenörü olarak görev yapmakta olup aynı zamanda 5 yıldır kursumuzda futbol branşında antrenör olarak görev yapmaktadır.

Ümit Hoca

umit-dogan1988 Erzincan doğumlu. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi antrenörlük bölümünü kazandı. Kursumuzda 3 yıldır hentbol ve koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Funda Hoca

funda-savas1990 İstanbul doğumlu. 2009 yılında Balıkesir Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandı. Kursumuzda stajyer koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.


Özcan Hoca

ozcan-korkmaz1985 Samsun doğumlu. 2009 yılında Balıkesir Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümünü kazandı. Kursumuzda stajyer kor-dinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Kardoğan Hoca

kardogan-kuspeci1990 İstanbul doğumlu, 2010 yılında Sakarya Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümünü kazandı. Kursumuzda stajer koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Mert Hoca

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi eğitiminden sonra GAarabti Barter şirketinde 4 yıl Kurumsal Pazarlama departmanında görev aldıktan sonra Garanti İş Geliştirme adında şirketin kurucusu olmuştur.
2016 Şubat itibari ile Spor Organizasyonları ağırlıkta olup bir çok şirkete danışmanlık yapmaktadır.
Güncel durumda Mevcut danışmanlıklarından olan Bayrampaşa Belediyesine bağlı SportHouse spor tesisinin Genel Koordinatörlüğünü yapmaktadır.
Sprint Spor Akademisi bünyesinde Eğitim Öğretim sürecinde Eğitim Kurumlarında Seminer ve Kariyer Planlamaları organizasyonlarının koordine etmektedir.


Büşra Hoca

ozcan-korkmaz1993 İstanbul doğumlu. Düzce Üniversitesi benden eğitimi ve spor öğretmenliği mezunu. Atletizim ve Plates eğitmeni

Aziz Can Hoca

kardogan-kuspeci1996 İstanbul Doğumlu. Aktif öğrenci hayatına devam ettiği eğitim kurumları İstanbul Gelişim Üniversitesi beden eğitimi spor yüksek okulu antrenörlük eğitimi bölümü ve Anadolu Üniversitesi spor Yönetimi bölümlerini okumaktadır. TVGBGF 1. Kademe antrenörlük belgesine sahiptir. Aktif futbol yaşanttısına devam etmektedir.

Mustafa Hoca

Atatürk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu,2020 Salon 3000m Türkiye Şampiyonu,2020 Duathlon Türkiye 2.si,2019 Duatlon Türkiye Sampiyonu,2019 Balkan 800m şampiyonu,2019 Balkan 1500m 3.sü,2017 vodafon İstanbul Maratonu 10k Genel klasman 3.sü,2018 vodafon İstanbul Maratonu 10k Genel Klasman 2.si,2021 İstanbul Yarı maratonu 10k genel klasman 1.si.