Kadıköy BESYO Spor Akademisi
Kadıköy BESYO Spor Akademisi adı altında başlamış olduğumuz bu yolda öğrencilerimizin güvenini kazanmak, onlara müşteriden daha çok öğrenci öğretmen bağı ile yaklaşıp öyle bir bağ kurma isteği ile bu yola çıktık. Ve şu anki konumumuzdan gayet memnunuz ve amacımız doğrultusunda ilerlediğimizi düşünüyoruz. Öğrencilerimize yaptırdığımız antrenmanlar sayesinde onlar daha ilk antrenmanlarında zaten rakiplerinden çok daha önde oluyorlar. Öğrencilerimizi saygı ve sevgi çerçevesi altında yetiştirmekteyiz. Üniversiteleri kazanmalarında en büyük etken olacak şey ne kadar gösterecekleri başarı olsa da bizce ahlakları çok daha ön planda olması gereken bir konu. Bizde onları düşünerek ahlak kuralları çerçevesinde antrenmanlarımızı yaptırıyoruz. Kadıköy BESYO Spor Akademisi olarak tanınmam istediğimiz kelimeler saygı, başarı ve disiplindir. Öğrencilerimizin bizi örnek almaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Onlar için oluşturmuş olduğumuz uzmanlardan oluşan profesyonel kadromuz güvencesi altında çalışmaları onların başarılarını en çok etkileyen etkenler arasında yer alır.

Kadıköy BESYO Spor Akademisi Bana Neler Katabilir?
Öncelikle öğrencilerimizin hedeflerindeki üniversitelere göre yetenek sınavlarının tarihlerine bakarak öğrencilerimize ona göre eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimiz sınav tarihlerine kadar genelde çoktan hazır olmuş oluyorlar sınavlara son 2-3 hafta kaldığı zamanlar öğrendiklerini tekrar etmelerini sağlıyoruz ki yetenek sınavında tamamen hazır olabilsinler ve rakiplerine göre daha deneyimli daha iyi olabilsinler.

Öncelikle kendinize olan güveninizi emin olun ki çok önemsiyoruz ben herhangi bir akademiye girmeden de yapabilirim demeniz bu aslında özgüveninizin yüksek olduğu anlamına gelir ve bu sınava zihinsel olarak hazır olduğunuz anlamına da gelir ama eğer bir spor dalıyla uğraşıyorsanız ve profesyonelseniz bilirsiniz ki antrenman ve tekrar yapmamak sadece sizin kendi işinizi zorlaştıran şeylerdir. Antrenmanlar yapmadan kuvvetinizi dayanıklılığınızı arttırmadan kolayca yetenek sınavını geçebileceğiniz düşüncesindesiniz ama bu maalesef doğru değil. Yetenek sınavları sporcuların kulüplerde yapıyor olduğu antrenmanlardan çok daha farklıdır sporcular tek bir spor dalı üzerine yoğunlaşarak antrenmanlarını gerçekleştirmektedir ama yetenek sınavları çoğu spor dalını kapsar ve öyle bir antrenman ile veya videolarını izleyerek kolayca yapılabilecek bir olay değildir. Yetenek sınavını kolayca yapmak istiyorsanız kuvvet, dayanıklılık, hız gibi özelliklere sahip olmanız gerekmektedir. Bu öyle hemen özellikle antrenman yapmadan sahip olmak mümkün değildir. Kondisyonunuz geliştirilebilir bir özelliğinizdir ve bunun sürekli üstüne koymanız gerekmektedir, doğuştan olması zordur. Bu özelliklerinizi geliştirmeyi hedeflerseniz Kadıköy BESYO Spor Akademisine katılarak bu özellikleri geliştirmeyi sağlayabilirsiniz. Sürekli antrenman yapıp çalışmak gerekir.

Bu normal yaşantımızda da aynıdır. Çalışmak ve sürekli tekrar yapmak gerekir. Aksi takdirde başarılı olmak gerçekten güçtür. Sadece kendi işinizi zorlaştırmış olursunuz. Ki bizle çalışırsanız böyle bir derdiniz de olmaz. Günlük hayatta da bir şeyler öğrenmek için sürekli tekrar yapmak gerekir. Sporda da bu aynıdır. Sürekli antrenman ve tekrar yapmadığınız zamanlar sadece vakit kaybedersiniz. Bunu yapmak yerine aramıza Kadıköy BESYO Spor Akademisine katılarak siz öğrencilerimize özel olarak antrenörlerimiz tarafından hazırlanacak olan bireysel antrenmanları uygulayarak rakiplerinizi çok daha gerinizde bırakabilirsiniz. Rakiplerinizden daha deneyimli ve daha iyi olabilme şansınız varken neden onlarla eşit olmayı tercih edesiniz ki.

Üniversiteden üniversiteye yetenek sınavlarının zamanları değişiklik gösterdiği gerekçesiyle bizde ona göre planlar yapıp öğrencilerimizin zamanına göre antrenman programları hazırlayıp yoğun bir şekilde onlarla uygulama yapıyoruz ki yetenek sınavlarına kadar hazır olabilsinler. Antrenmanlarımızın yoğunluğu ve saatleri öğrencilerimizin düzeylerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yetenek sınavlarına düzenli ve disiplinli bir şekilde hazırlanmanız gerekmektedir ve Kadıköy BESYO Spor Akademisi olarak bizce hazırlanabileceğiniz en iyi Akademi biziz.