Fatih BESYO Spor Akademisi
Fatih BESYO Spor Akademisi olarak her zaman bize güvenip bizle çalışan bizim aramıza katılarak yetenek sınavına hazırlanan öğrencilerimizi kolladık ve asla hedeflerinden sapmalarına izin vermeyerek disiplinli bir çalışma sonucunda onları istedikleri kademelere ulaştırdık. Ve de yapmaya devam edeceğiz Fatih BESYO Spor Akademisi olarak daima öğrencilerimizin yanında olacağız ve her zaman onları spora teşvik edeceğiz bilindiği üzere her üniversitenin yetenek sınavının zamanı farklı oluyor ve yetenek sınavları üniversitelere göre de değişiklik gösterebiliyor.

Biz öğrencilerimizin kuvvetini, kondisyonunu, koordinasyonunu ve dayanıklılığını her zaman olabildiğince yüksek tutmayı hedefliyoruz. Öğrencilerimize özel hazırladığımız antrenman programları ile öğrencilerimizi disiplinli ve düzenli bir şekilde çalıştırmaktayız. Sende zaman kaybetmeden aramıza katılarak rakiplerinin önüne geçebilirsin. Fatih BESYO Spor Akademisi’nin uzmanlardan oluşan ve öğrencilerimiz için kurulmuş profesyonel ve deneyimli antrenör kadromuz ile çalışmalara başlayıp yetenek sınavını dert etme gibi bir sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

BESYO Okuduktan Sonra Hangi Mesleği Yapabilirim?
BESYO denildiği zaman insanların aklında hemen beden eğitimi öğretmeni olma bölümü gibi şeyler canlanıyor. Evet birazı doğru beden eğitimi öğretmeni olabilirsiniz ama sadece beden eğitimi öğretmeniyle sınırlı olan bir bölüm değil BESYO antrenör, spor yönetimi, rekreasyon gibi bölümleri de içinde barındıran bir alan. Yeterince istekli ve disiplinli bir şekilde çalıştıktan sonra bu mesleklerin alanlarında uzmanlaşabilirsiniz. Yeterince deneyim kazandığınız takdirde iyi bir spor kulübünde antrenör olabilir, yıllarca emek verip çalışarak spor yönetimi bölümünden mezun olmuş bir insan olarak çok iyi kulüplerin yönetim bölümlerinde yer alabilirsiniz. Tek bir hedef üzerinden ilerlemeniz hedefinize giden yolda sağa sola sapmamanız sizi hızlandırır ve dolayısıyla hedefinize daha hızlı bir şekilde ulaşmış olursunuz.

Neden Yetenek Sınavından Önce Fatih BESYO Spor Akademisine Katılmalıyım?
Öncelikle kendinize güvenmeniz tabi ki çok önemli ben herhangi bir akademiye girmeden de yapabilirim demeniz bu aslında özgüveninizin yüksek olduğu anlamına gelir. Fakat eğer bir spor dalıyla uğraşıyorsanız ve profesyonelseniz tahmin edersiniz ki antrenman ve tekrar yapmamak sadece sizin kendi işinizi zorlaştıran şeylerdir. Antrenmansız bir şekilde yetenek sınavına girerek de başarı sağlayabileceğinize inanabilirsiniz. Ama bu maalesef doğru değil. Yetenek sınavı kulüplerde yapılan antrenmanlardan farklı bir parkurdan oluşur hızlı, dayanıklı ve çevik olmanız gerekir. Bu özelliklere özellikle antrenman yapmadan sahip olmak mümkün değildir. Kondisyonunuz geliştirilebilir bir özelliğinizdir, doğuştan olması zordur. Bu özelliklerinizi geliştirmeyi hedeflerseniz Fatih BESYO Spor Akademisine katılarak bu özellikleri geliştirmeyi sağlayabilirsiniz. Sürekli antrenman yapıp çalışmak gerekir.

Bu normal hayatta da böyledir. Her şey için tekrar gerekir bir konuda kendinizi geliştirmek istediğiniz zaman o konuda araştırmalar yaparak bilgilere sahip olursunuz ve bilgileri sürekli tazeleyip tekrar yapıp üstüne eklemezseniz hafızanızdan gider. Sporda da bu aynıdır. Sürekli antrenman ve tekrar yapmadığınız zamanlar sadece vakit kaybedersiniz. Bunu yapmak yerine aramıza Fatih BESYO Spor Akademisine katılarak öğrencilerimize özel hazırladığımız antrenman programlarını yapmaya başlayarak yetenek sınavlarına tüm rakiplerinden önce hazır olabilirsin. Herkesten bir adım önde olmak varken neden herkesle aynı olmayı tercih edesin ki.

Üniversitelerin sınavları yapacağı zamanlar değişiklik gösterebiliyor. Bizde öğrencilerimize sınav zamanına göre antrenman yaptırıp onları hazır olmaları gereken zamana kadar hazır olacak şekilde antrenman yaptırıyoruz. Antrenmanlarımızın yoğunluğu ve saatleri öğrencilerimizin düzeylerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Özgüveninizin yüksek olması bizler içinde çok önemli ama bu çalışmamanız gerektiği anlamına gelmiyor. Yetenek sınavlarına hazırlanmanız gerekmektedir. Ve Fatih BESYO Spor Akademisi olarak bizce hazırlanabileceğiniz en iyi ekip biziz.