Çatalca BESYO Spor Akademisi için her öğrenci, başarılı olmaya giden yolda aday olan bir kimsedir. Bizimle çalıştıktan sonra başarılı olmayan öğrencimiz hiç olmadı sende o öğrencilerimizden olmak istiyorsan hemen bize katıl ve hedeflediğin o üniversitenin yetenek sınavını kolayca geç.

Neden Biz?
Uzmanlarla dolu olan antrenör ekibimizden tek öğreneceğiniz yetenek sınavında yapmanız gerekenler olmayacaktır. Hedeflemiş olduğunuz bölüm hakkında bilgi sahibi antrenörlerimizden bilgiler edinebilir, hedeflemiş olduğunuz bölüme rakiplerinizden bir adım daha önde gidebilirsiniz. Akademimizde öğrencilerimizi sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda mental olarak da sınava hazırlamayı amaçlıyoruz. Çatalca BESYO Spor Akademi olarak size önerimiz hedefiniz değişmemesinden yanadır. Ki tek bir hedef üzerinden emin adımlarla ilerleyebilesiniz.

BESYO Bölümleri
BESYO bölümleri, bazı üniversitelerde değişiklik gösterse de temel bölümlerden oluşmaktadır. Temel bölümleri şunlardır;

  • Beden Eğitimi Öğretmenliği
  • Spor Yöneticiliği
  • Rekreasyon
  • Antrenörlük Eğitimi

Bu bölümler BESYO bölümünün temel başlıklarıdır. Genel olarak nerdeyse tüm BESYO üniversitelerin de bulunan bölümlerdir. Bu bölümler hakkında aklınızda tabi ki bazı soru işaretlerinin oluşması çok normaldir. Akademimizde bu tarz sorunlarda öğrencilerimize yardımcı olunması için çok fazla uzman antrenörümüz bulunmaktadır. Bizimle çalışırsanız bizimle kazanırsınız.

Neden BESYO’ nu tercih etmelisiniz?
BESYO’ nu tercih etmeniz halinde hayatınıza sporu tamamen dahil etmiş olursunuz. Antrenör olarak vs. bitirebilirseniz, herhangi bir kulüpte seçmiş olduğunuz spor dalı üzerinden antrenörlük yapabilirsiniz. Hayatınızı spor üzerine kurmak bizce sizler için en doğru kararlardan biri olur. Diğer üniversitelere göre BESYO bölümü daha ön planda olan üniversiteleri kazanmanız için daha çok çalışmanız gerekebilir. Bize katıldığınız zaman yetenek sınavını dert etmenize gerek kalmayacak. Sizi hem kondisyon hem de kuvvet olarak rakiplerinizden çok daha öne taşıyacağımızın garantisini veririz.

BESYO’YU kazanmak için neler yapmanız gerekir?
Okumak istediğiniz bölümü tercih ettikten sonra o bölüm hakkında doğru bir eğitim alabilmeyi düşündüğünüz üniversiteyi hedefleyip sonrasında o üniversitenin puanına göre çalışarak üniversiteyi öncelikle tutturmanız gerekmektedir. Sonrasında üniversitenin size hazırlamış olduğu yetenek sınavını istenilen süreden daha kısa sürede veya tam istenilen sürede tamamlamanız gerekmektedir. Yetenek sınavından önce Çatalca BESYO Spor Akademisine katıldıysanız ve eğitim aldıysanız zaten yetenek sınavını pek dert etmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Sizi hem fiziksek hem de mental olarak bu yetenek sınavına hazırlayarak istediğiniz üniversiteye yetenek sınavından kolayca girmenizi sağlıyoruz. Çatalca BESYO Spor Akademisi olarak antrenörlerimiz tarafından aklınızda kalmış olan seçmek istediğiniz bölüm hakkındaki soru işaretleri temizleniyor.

Çatalca BESYO Spor Akademisi olarak amacımız nedir?
Amacımız siz öğrencilerimizi olabildiğince en iyi üniversitelere gönderebilmek sizi güzel yerlerde görmek. Yetenek sınavını istenilenden çok daha kısa sürelerde tamamlama gibi bir hedefiniz varsa eğer şuan tam olmanız gereken yerdesiniz. Bize katılarak yetenek sınavını düşünmeyi bırakıp sadece normal sınava çalışmaya başlayabilirsiniz. Kursumuz da her öğrencimizle özellikle bireysel olarak ilgilenmekteyiz aramızdaki samimi bağ sayesinde her öğrencimizle aynı zaman da dost gibiyizdir. Öğrencilerimizin eksiklerini belirterek onları toparlamalarında yardımcı oluyoruz. Ve onları en kolay başarıya gidebilecekleri yola yönlendiriyoruz.

Çatalca BESYO Spor Akademisine katılan öğrencilerimize; kuvvet, kondisyon, koordinasyon, dayanıklılık ve hızlanmalarını sağlayacak branşlara tabi tutarak üniversitelerin hazırlamış olduğu yetenek sınavlarına onları hazırlayarak başarı yollarına yön veriyoruz. Tüm okulların sınav tarihleri aynı olmadığından dolayı öğrencilerimizi daha çok bireysel olarak çalıştırarak yetenek sınavlarından önce çoktan hazır hale getiriyoruz. Antrenmanın yoğunluğu tamamen öğrencimizin yeteneğine kalmış bir durumdur bireysel olarak çalıştığımızdan dolayı öğrencilerimize özel antrenmanlar hazırlayarak topluca olan idmanlara da onları hazırlayıp özgüvenlerini olabildiğince yüksekte tutmayı hedefliyoruz.