Tarihçemiz

Türkiye’ de üniversitelerin spor bölümlerine hazırlık kursunu ilk açmış olan organizasyonumuz, 1992 yılında İstanbul Mecidiyeköy’de kurulmuştur. 26 yıldır Profesyonel Eğitim ve Danışmanlık hizmeti verilmektedir. Özel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilere danışmanlık yapmaktadır.

Bu süreç içerisinde yaklaşık 1000 öğrencinin üniversiteli olmasına vesile olduk. Eğitimci kadromuz, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde öğrenim görmüş ve görmeye devam etmektedir.

Türkiye’de bulunan Bütün Spor Bilimleri Fakültelerine ve BESYO Öğrenci hazırlamaktayız. Hitap ettiğimiz kitleyi her geçen gün genişletmekteyiz. Bu süreçte 1600 öğrencinin Üniversiteli olmalarına vesile olduk. Ayrıca organizasyonumuz bünyesinde çeşitli yerlere geziler ve kamplar düzenlemekteyiz.


Vizyonumuz

vizyonsVizyonumuz, ülkemizin sporunu daha ileri standartlarda bilimsel bir çizgiye oturtabilmek, bu amaca yönelik sportif organizasyonlarda görev almak ve sporun geniş kitlelere yayılmasına olanak sağlamaktır.

Misyonumuz

misyonsÜniversitelerin spor bölümlerine hazırlık kursunu Türkiye’de ilk olarak kuran, toplumu bu konuda seminerlerle bilgilendiren, rehberlik ve danışmanlık hizmetleriyle öğrenci ve velileri aydınlatan ve tüm bu hizmetlerle zirvede kalmaya devam eden bir organizasyon kurumu olmayı misyon edinmekteyiz.