Gaziosmanpaşa BESYO Spor Akademisi
Senelerdir tek bir amaç için çalışıp hizmet sunmaktayız. Gaziosmanpaşa BESYO Spor Akademisi olarak Öğrencilerimizin BESYO üniversitelerindeki yetenek sınavlarında zorlanmamaları adına onlara çeşitli eğitimler sunarak ve onlara antrenmanlar yaptırarak gelişmelerini sağlamayı kendimize görev bildik. Her öğrencimiz bizden memnun bir şekilde ayrılarak yerleştiği üniversitenin yetenek sınavını diğer insanlara kıyasla zorlanmadan çok daha kolay geçtiğini söylüyor. Gaziosmanpaşa BESYO Spor Akademisi adı altındaki antrenörlerimiz ile yaptırdığımız antrenmanlar sonucunda yetenek sınavındaki rakiplerinize göre kuvvetiniz dayanıklılığınız gibi özellikleriniz tamamen yerinde oluyor. Vakit kaybetmek yerine hemen aramıza katılarak rakiplerinizi şimdiden elemeye başlayabilirsiniz.

BESYO Bölümünü Kimler Tercih Etmeli?
Gaziosmanpaşa BESYO Spor Akademisi olarak bu konu hakkındaki düşüncemiz. Hayatınızı spor üzerine kurmak isterseniz eğer BESYO sizin için açılmış bir bölümdür. Birden fazla dala ayrılarak size çok fazla meslek seçeneği sunmaktadır. Spor hakkında bir meslek hayaliniz varsa BESYO tam size göre bir bölüm. İnsanların BESYO üzerindeki algısı BESYO bölümünden mezun olanların sadece beden eğitimi öğretmeni olabileceğini görmesi halinde. Fakat BESYO size birden çok seçenek sunarak çok fazla dala ayrılır. Bu dallar genel olarak üniversitelerin çoğunda olan; antrenörlük, spor yöneticiliği, rekreasyon olarak bilinir ve içinde tabi ki beden eğitimi öğretmenliğini de barındırır.

BESYO Bölümünden Mezun Olursam Hangi Meslekleri Yapabilirim?
İlk olarak yanlış olan bir algıya açıklık getirmek isteriz. BESYO bölümünden mezun olanların sadece beden eğitimi öğretmeni olabildiğiyle ilgili yanlış bir algı bulunmakta. Beden eğitimi öğretmenliği dışında BESYO bölümünün dallarından mezun olduğunuz takdirde tercih ettiğiniz spor dallarından birinin spor kulübünde antrenör olabilirsiniz. Kondisyon koçluğu yapabilirsiniz. Spor yöneticiliği bölümünden mezun olarak bir kulüpte yönetici olarak çalışabilirsiniz fakat hemen yöneticilik ile başlamanız biraz zordur öncesinde biraz deneyim kazanmanız ve bu konuda sürekli bilgi edinmeniz gerekmektedir. Rekreasyon bölümünden mezun olmanız halinde insanların boş vakitlerinde spor ve aktivite yapma isteğini gidermek için kurulan organizasyonları siz düzenlersiniz. İnsanların boş zamanlarında herhangi bir sporu yapma isteği oluşması halinde rekreasyon organizasyonları devreye girmektedir.

Neden Biz?
Gaziosmanpaşa BESYO Spor Akademisi adı altında senelerdir hizmetiniz altında bulunarak öğrencilerimize olabildiğince hem fiziksel hem de zihinsel olarak yüksek olmaları gerektiğini aşıladık. Özgüveninizin yüksek olması bizim için gerçekten çok önemli. Ama özgüveninizin yüksek olması kendinize güvenmeniz yetenek sınavına çalışmamanız gerektiği anlamına gelmiyor maalesef. Yeterince antrenman yapıp tekrar etmeden ne kadar iyi olursanız olun bunları yapan birinden daha başarılı olamazsınız. Gaziosmanpaşa BESYO Spor Akademisi katılırsanız geleceğinize yatırım yapmış olursunuz. Belki de antrenör veya kondisyon koçumuz Gaziosmanpaşa BESYO Spor Akademisiyle çalışmaya başlarsınız. Bu tamamen sizin çalışma disiplininize ve isteğinize bağlı olan bir olaydır. Siz öğrencilerimiz için oluşturmuş olduğumuz uzman antrenörlerin kondisyon koçlarının bulunduğu Gaziosmanpaşa BESYO Spor Akademisine katılmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Aksi takdirde sadece zaman kaybetmiş oluyorsunuz. Vaktinizi daha çok harcamak yerine aklınızda kalacak olan soruları dahi cevaplamaları adına deneyimli antrenörlerimiz tarafından kurulan bir ekimizde bulunmakta, dilediğiniz her soruyu onlara sorarak, aklınızdaki fikirleri danışarak hem aklınızdaki bazı soru işaretlerini atmış olursunuz hem de kafanızda bazı fikirlerin temelini atarak kendinizi hem geliştirip hem öne itmiş olursunuz. Bizle aylar öncesinde çalışıp deneyim kazanmak varken neden daha fazla zaman kaybedesiniz ki. Gaziosmanpaşa BESYO Spor Akademisi olarak tek hedefimiz ve düşüncemiz aramıza katıldığınız zaman sizleri akademimizden memnun şekilde uğurlamaktır. Fikirleriniz görüşleriniz bizim için çok büyük bir değer taşıdığından her zaman bizim hakkımızda olumsuz da olsa düşüncelerinizi paylaşarak bizim daha da gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz. Bizle çalıştığınız bizi seçtiğiniz takdirde yetenek sınavını dert etmenize gerek bile kalmayacak sadece tek hedefiniz girmek istediğiniz üniversite olacak yetenek sınavını bizle çalıştığınız takdirde rahatlıkla geçebileceksiniz.