Antrenör, beden eğitimi öğretmeni, rekreasyon ve spor yöneticisi olmak için BESYO okumak isteyen öğrencilerimiz bizim Esenler BESYO spor akademisi kursumuza geldiler ve alanında uzman eğitmen ve spor hocaları tarafından Esenler BESYO spor akademisi kursumuzda eğitim aldılar.

Denge, dayanıklılık ve sürat gibi birçok alanda ve öğrencilerimizi hangi dallarda yani branşlarda eğitim görmek istediklerini göz önünde bulundurarak ve elbette düzenli olarak çalışmalarını takip Esenler BESYO spor akademisi kursumuzda tam onlara uygun diyet ve antrenman programlarını öğrencilerimize sağlayarak antrenmanları en yüksek verimlilikle geçirmenizi sağlarız.

Profesyonel spor eğitmenleri eşliğinde Esenler BESYO spor akademisi kursumuzda düzenlenen Esenler BESYO spor akademisi kursunda; kişiye göre analizlerimiz ve öğrencilerimize destek sağlayarak aynı zamanda denge, dayanıklılık, sürat gibi alanlarda ve öğrencilerimizin gelişmek istedikleri branşlarında onları geliştirerek onlara en uygun BESYO üniversitesine yerleşmelerini sağlarız.

Denge, dayanıklılık ve sürat gibi birçok karmaşık ve zorlu etaplardan oluşan özel yetenek sınavlarında öğrencilerin başarılı olmalarına sağlamak amacıyla açılan Esenler BESYO spor akademisi kursumuzda, alanında uzman eğitmenlerimiz ve spor hocalarımız eğitimler vererek. BESYO spor akademilerinde öğrencilerimize başarı sağlamaları için onları eğitiriz.

BESYO Dan Mezun Olursanız İş İmkanları Nelerdir?
Okuduğunuz branşa göre değişir ama mezun olduktan sonra spor ile ilgili aklınıza gelen her alanda iş imkanı bulmanız mümkün hatta mezun olmadan dahi spor ile alakalı bir alanda çalışma imkanınız var.

Okulunuzdan mezun olduktan sonra hemen okuduğunuz bölümün uzmanlık belgesine ulaşa bilmektesiniz. Ulaştığınız belge 3. Kademe uzmanlık belgesi olacaktır.
Fakat burada en önemli unsurlardan biri sizin bireysel gelişiminiz eğer kendinizi bireysel olarak geliştirdiyseniz iş bulma imkanınız daha yüksek olur.

BESYO Da Alınan Eğitim Dışında Kendinizi Nasıl Geliştirebilirsiniz?
Okulda sizlere verilecek eğitim sizleri sadece bir yere kadar getirecektir. Bu alanda sürekli okuyarak ve araştırarak gelişiminizi sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz spor dalının müsabakaları olacaktır. Onları izleyerek, deneyimli insanlarla uzun sohbetler yaparak kendinizi bu alanda ileriye taşıyabilirsiniz. Yeterince istedikten sonra yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. Bize yani BESYO Spor Akademisi Esenlere katılarak, sizlerin aklında olabilecek soru işaretlerini tahmin ederek oluşturduğumuz deneyimli insanların bulunduğu antrenör kadromuza her istediğinizi sorabilirsiniz.

BESYO’yu Kazanmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?
Esenler BESYO spor akademisi olarak size olan önerimiz şudur ki; bizce kendinize tek bir hedef belirlemeniz ve onun üstünden ilerlemeniz en doğrusu olur. Çünkü tercihlerinizi son yıllarda değiştirmek bizce ilerlediğiniz yol için pek doğru olmaz ve hatta sizi yavaşlatır. Tek bir hedef üzerinden ilerlemek ve tamamen onun üstüne yoğunlaşmak hedefinize gideceğiniz yolda daha emin adımlarla ilerlemenize olanak sağlar. Hedefinizi belirledikten sonra ise tercih etmiş olduğunuz bölüme göre bir üniversite seçmelisiniz. İstediğiniz bölümün seçeceğiniz üniversite de ön plan da olması önemlidir. TYT ve AYT sınavlarında seçmiş olduğunuz üniversitenin taban puanına göre bir puan yaparak üniversiteyi tutturmanız gerekir. Üniversiteyi tutturduktan sonra her üniversitenin kendine has bir yetenek sınavı vardır tarihleri ve yetenek sınavlarının parkurları üniversitelere göre değişiklik gösterebilir.

BESYO Spor Akademisi Esenlere yani aramıza katılarak yetenek sınavından üniversitenin istediği sürelerin çok daha iyisini yaparak hedefine giden yolda rakiplerinden bir adım daha önde olabilirsin. Üniversitenin yetenek sınavı tarihine göre her öğrencimize özel antrenman programı hazırlıyoruz. Antrenmanlarımızın yoğunluğu ve saatleri tamamen öğrencimizin düzeyine bağlı olarak planlanmaktadır. Sende geç olmadan bize katılarak yetenek sınavını artık bir engel gibi görmeyebilirsin.